Meie tegemised

kolmapäev, 18. märts 2020
13.03.2020.a toimus Tartu Ehituse traditsiooniline aastakoosolek. Sai meenutatud 2019 aasta tegemisi ja veendutud, et Tartu Ehituse jaoks oli möödunud aasta üks parimaid aastaid läbi aegade.

pühapäev, 19. jaanuar 2020
Sihtasutus Kalevipoja Koda kutsus vabatahtlike osalema "Kalevipoja" eepose salvestusel. Osa võis võtta igaüks kes soovi avaldas. Lugemine osutus nii populaarseks, et soovijaid oli rohkem kui eeposes ridu. "Kalevipoja" eepos koosneb 19 023 reast ning igaüks sai lugeda paarkümmend minutit ehk umbes 260 kuni 340 rida. Salvestus toimus kahel päeval Kalevipoja muuseumis, mille renoveeris Tartu Ehitus. Tartu Ehituse poolt andis oma panuse eepose sisselugemiseks Aado Kivi.

reede, 20. detsember 2019
Võtsime osa Eesti suurimast ja galmuurseimast jõulugalast, mis toimus Tartu Ülikooli Spordihoones. Jõulugala on Eesti suurim ettevõtete aastalõpupidu, mis toimus juba kuuendat aastat järjest. Jõulugala õhtujuhid olid Ott Sepp ja Eda-Ines Etti. Galal esinesid Ines, Karl-Erik Taukar bändiga, The Swingers, Mikk Saar, Jüri Pootsmann, Little Mess jpt. Peaesinejana oli Hollywoodi staar Robert Davi, kes esitas Sinatra loomingut.

teisipäev, 15. oktoober 2019
15. oktoobril tähistasime O'Learys Tartu Ehituse 27. sünnipäeva . Veetsime toreda õhtu mängides bowlingut ja shuffleboardi.

reede, 9. august 2019
Tartu Ehituse suvepäevad toimusid 09.08-10.08 Vehendi külalistemajas. Päeva esimeses pooles külastasime Tartumaa Tervisepordikeskuse lasketiiru, mis asub Elvas. Sai nii püssi kui ka vibu lastud. Peale lõunat alustasime meeskondliku olümpiaga, mis nõudis tugevat meeskonnatööd. Toredaid tegevusi jätkus kuni varajaste hommikutundideni.

reede, 1. märts 2019
Wagenküll on uuenenud Taagepera lossikompleks. Aastanõupidamise läbiviimiseks saime enda kasutusse kauni Kübar ja Kaabu nõupidamiste saali. Aastanõupidamisel tegime tagasivaate 2018. aastasse, mis oli Tartu Ehituse üks edukaim aasta.

laupäev, 15. detsember 2018
Tartu Ehituse jõulupidu toimus 15. detsembril. Sõitsime Viljandisse vaatama etendust "Meistrite liiga", peaosades Ugala väärikaimad näitlejad Luule Komissarov ja Peeter Jürgens. Seejärel tegime giidi juhendamisel ringkäigu renoveeritud teatrimajas. Õhtusöögi kohaks valmisime Grand Hotel Viljandi restorani.

neljapäev, 13. detsember 2018
Meeldiva koostöö jätkuks Nõo Vallavalitsusega Nõo Põhikooli rekonstrueerimisel, otsustas AS Tartu Ehitus toetada Nõo Korvpalliklubi tegevust noorte korvpallurite treenimisel.

reede, 19. oktoober 2018
Sünnipäeva tähistamiseks sõitsime Kõrvemaale, et seigelda villistega Kõrvemaa loodusmaastikul mööda vanu sõjaväeteid. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega oli tegevust kogu meeskonnale. Igasse kontrollpunkti pääses mööda metsateid, milledest suur osa oli väga viletsas seisukorras ja seega on maasturi kasutamine liikumisvahendina igati põhjendatud.

kolmapäev, 15. august 2018
Ehitajate päev ehk Tartu Ehituse suvepäevad toimusid 10.augustil Lämmijärve ääres.

Kalevi 108a, 50104, Tartu

734 8001

te@te.ee