Meie tegemised

reede, 12. november 2021
Tartu Ehitus tähistas oma 29 sünnipäeva Tartus Driftihallis. Kõik soovijad said panna oma oskused proovile kolmerattalistel driftides ning päev lõppes õhtusöögiga Hansa Tallis.

reede, 6. august 2021
Tartu Ehituse suvepäevad toimusid augustikuu esimesel nädalalõpul. Koht oli kena ja ilm soosis meie üritust.

neljapäev, 15. oktoober 2020
Tartu Ehitus tähistas oma 28 sünnipäeva Lange Motokeskuses. Sünnipäeva kohaks sai valitud Tartu Ehituse poolt ehitatud Põhjamaade suurim motokeskus, kus kõik töötajad said oma võimed proovile panna. Tartu Ehituse kiireima aja sõitis objektijuht Thomas Kaldmaa, talle järgnesid objektijuht Meelis Linde ja müügijuht Martin Mõistus.

reede, 7. august 2020
Suvepäevad toimusid Rõsna Puhkekeskuses. Rõsna Puhkekeskus on õdus rannaäärne puhkeküla Setomaal, Värska lahe kaldal. Päeva alustasime traditsioonilise saapaviskevõistlusega. Lõunasöök toimus praamiga mööda lahte sõites. Peale lõunat jätkusid aktiivsed tegevused, mängisime SUP polo ja meeskonnamänge mängides. Õhtul lõpetas muusikaline viktoriin ja suitsusaun.

kolmapäev, 18. märts 2020
13.03.2020.a toimus Tartu Ehituse traditsiooniline aastakoosolek. Sai meenutatud 2019 aasta tegemisi ja veendutud, et Tartu Ehituse jaoks oli möödunud aasta üks parimaid aastaid läbi aegade.

pühapäev, 19. jaanuar 2020
Sihtasutus Kalevipoja Koda kutsus vabatahtlike osalema "Kalevipoja" eepose salvestusel. Osa võis võtta igaüks kes soovi avaldas. Lugemine osutus nii populaarseks, et soovijaid oli rohkem kui eeposes ridu. "Kalevipoja" eepos koosneb 19 023 reast ning igaüks sai lugeda paarkümmend minutit ehk umbes 260 kuni 340 rida. Salvestus toimus kahel päeval Kalevipoja muuseumis, mille renoveeris Tartu Ehitus. Tartu Ehituse poolt andis oma panuse eepose sisselugemiseks Aado Kivi.

reede, 20. detsember 2019
Võtsime osa Eesti suurimast ja galmuurseimast jõulugalast, mis toimus Tartu Ülikooli Spordihoones. Jõulugala on Eesti suurim ettevõtete aastalõpupidu, mis toimus juba kuuendat aastat järjest. Jõulugala õhtujuhid olid Ott Sepp ja Eda-Ines Etti. Galal esinesid Ines, Karl-Erik Taukar bändiga, The Swingers, Mikk Saar, Jüri Pootsmann, Little Mess jpt. Peaesinejana oli Hollywoodi staar Robert Davi, kes esitas Sinatra loomingut.

teisipäev, 15. oktoober 2019
15. oktoobril tähistasime O'Learys Tartu Ehituse 27. sünnipäeva . Veetsime toreda õhtu mängides bowlingut ja shuffleboardi.

reede, 9. august 2019
Tartu Ehituse suvepäevad toimusid 09.08-10.08 Vehendi külalistemajas. Päeva esimeses pooles külastasime Tartumaa Tervisepordikeskuse lasketiiru, mis asub Elvas. Sai nii püssi kui ka vibu lastud. Peale lõunat alustasime meeskondliku olümpiaga, mis nõudis tugevat meeskonnatööd. Toredaid tegevusi jätkus kuni varajaste hommikutundideni.

reede, 1. märts 2019
Wagenküll on uuenenud Taagepera lossikompleks. Aastanõupidamise läbiviimiseks saime enda kasutusse kauni Kübar ja Kaabu nõupidamiste saali. Aastanõupidamisel tegime tagasivaate 2018. aastasse, mis oli Tartu Ehituse üks edukaim aasta.

Kalevi 108a, 50104, Tartu

734 8001

te@te.ee